Jak umówić i zrealizować wizytę u lekarza online?

Za pośrednictwem platformy haloDoctor.pl można nie tylko umówić wizytę u lekarza online, ale również zdalnie ją zrealizować. Wszystko to szybko i wygodnie, z minimum niezbędnych formalności i szybkim sposobem zapłaty za taką konsultację. Jak w praktyce można ją zarezerwować, a także czy jest to trudne?

 

Lekarze aż 40 specjalizacji dostępni po kilku kliknięciach

 

Celem przyświecającym założycielom haloDoctor.pl było sprawienie, aby pomoc lekarska była dostępna także online, w sposób łatwy i szybki. Zadanie to z pewnością się udało, co potwierdzają statystyki pacjentów korzystających z tego typu pomocy. Średnio jest to aż 200 tys. osób miesięcznie i liczba ta stale rośnie. Wszystko dzięki temu, że z lekarzami można się nie tylko umówić, ale również skonsultować online, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które z różnych powodów nie mogą udać się na wizytę do gabinetu osobiście.

 

E-Wizyta jeszcze tego samego dnia

 

Kolejnym atutem haloDoctor.pl jest to, że z lekarzem można spotkać się online w zaledwie kilkanaście minut. To, czy e-Wizyta będzie możliwa jeszcze tego samego dnia można sprawdzić wybierając na stronie głównej daną kategorię i następnie analizując dane lekarzy. Część z nich oferuje pacjentom odbycie konsultacji w zaledwie kilkanaście minut, również w późnych godzinach nocnych, czasem także w weekendy i dni świąteczne.

 

Umawianie e-Wizyty

 

Jak widać e-Wizyta jest dostępna praktycznie od ręki, jak jednak dopełnić wszystkich formalności, by spotkać się z lekarzem online? Po wyborze specjalisty z danej kategorii oraz godziny, pacjent zostaje przekierowany do zakładki, w której trzeba podać swoje dane. Niezbędne będzie również – przynajmniej w kilku słowach – opisanie dolegliwości z jaką dana osoba zwraca się do lekarza. Ostatnim etapem jest zarejestrowanie się oraz zapłacenie za e-Wizytę.

 

Bezpieczeństwo opłat za konsultację z lekarzem online

 

Twórcy haloDoctor.pl zadbali, aby uiszczanie opłat za e-Wizyty było nie tylko szybkie, ale też bezpieczne. Jest to możliwe dzięki znanej i cenionej platformie PayU, z której usług korzystają obywatele 18 państw na 4 kontynentach. Stanowi więc ona gwarancję, że proces ten będzie bezpieczny i przebiegnie bez żadnych zakłóceń.

 

Jak doskonale widać umawianie wizyty u lekarza online to zadanie łatwe, które nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej oraz poświęcenia dużej ilości czasu. Wystarczy podążanie za wskazówkami platformy haloDoctor.pl, dzięki której pacjent sprawnie zrealizuje wszystkie kroki i będzie mógł skorzystać z konsultacji z lekarzem za pomocą Internetu.

 


 

Na haloDocotor.pl znajdziesz prawie 400 lekarzy oferujących konsultacje online: lekarzy rodzinnych, internistów, kardiologów, pediatrów, ginekologów, psychiatrów, chirurgów i wielu innych specjalistów.

Zobacz także

Tagi

telekonsultacja lekarz przez internet poradnia telemedyczna lekarz online
Biostat. More than statistics.

ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Tel: (+48) 32 42 21 707
Tel. kom.: (+48) 668 300 664
e-mail: biuro@biostat.com.pl

24h Sondaż Profesjonalne analizy statystyczne